Sumažinta kaina! Treniruoklis TRX Peržiūrėti didesnį

Treniruoklis TRX - ANALOG - strap training

35,00 €

-50%

70,00 €

TRX - ANALOG - strap training

Daugiau informacijos


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!


Visame pasaulyje sparčiai auga funkcionalių treniruočių Strap training produktų populiarumas. Strap training treniruoklis yra kabančių diržų sistema, kurios pagalba galima atlikti įvairius jėgos, ištvermės bei tempimo pratimus pasinaudojant kūno sunkio jėga ir kūno svoriu. Tai nešiojamas, kompaktiškas "sporto klubas", kurį galite naudoti namuose, kelionėje, ar gamtoje. 

Treniruotės su Strap training diržais vadinamos funkcinėmis treniruotėmis. Tai reiškia, jog Strap training treniruoklis treniruoja visas kūno dalis vienos treniruotės metu. Su TRX treniruokliu, net ir sportuojant namuose, kito sporto inventoriaus nereikia – pakanka vien diržo. 

Pratimų, atliekamų su Strap training diržais, yra begalė. Strap training diržas tinka įvairaus amžiaus ir sportinio pajėgumo žmonėms – kūno masė čia nėra svarbi, svarbiausia yra kūno padėtis ir jos valdymas. Patys pratimai turi daug variacijų, todėl nepabosta. Sistema sudaryta taip, kad gali atlaikyti svorį iki 560 kg.

Nauda kūnui – didžiulė, sutvirtinamas visas kūnas: išoriniai, vidiniai, giluminiai raumenys. Fiziškai atlikti darbą namie tampa žymiai lengviau. Įprastoje treniruoklių salėje daugiausia treniruojami išoriniai raumenys – t. y. tie, kuriuos galima matyti akimis. Treniruojantis su savo kūno svoriu, tvirtinami gilieji raumenys, o tai ir yra visa Strap training treniruočių esmė. 

Rūpinkitės savo kūnu! Neeikvokite savo laiko ir pinigų sporto salėms, o sutvirtinkite savo kūna tiesiog namuose! Strap training treniruokliu naudotis yra išskirtinai lengva ir paprasta, tereikia jį pritvirtinti prie nejudančio paviršiaus (pvz. durų, medžio šakos, sporto salėse įrengtų specialių tvirtinimų ir pan.).

 

Strap training komplektą sudaro: 


Diržų sistema (su metaliniais sujungimais).
Durų inkaras. 
Kelioninis krepšelis 

Durų inkaras. 
Pratimų knygelė.

Dėklo išmatavimai tik 22x26x6 cm. 

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

1 anksčiau žiūrėtas produktas: