Vabzdžių naikinimo prietaisas Solar Buzzkill

9,95 €

-50%

19,90 €

Tai kompaktiškas prietaisas su saulės baterija. Prilipinkite prietaisą prie lango, kad įkrautumėte. Įjunkite naktį ir jis pradės skleisti mėlyną šviesą, pritraukiančią vabzdžius, o elektros srovė juos sunaikins.

Daugiau informacijos


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!


SOLAR BUZZKILL – tai saugus, higieniškas ir jokių chemikalų leidžiantis nenaudoti būdas.

 Nereikia įprastų baterijų – įkraunamas saulės energija  SOLAR BUZKILL prietaisas yra su saulės baterija, todėl dieną įkraunamas saulės šviesa ir sklandžiai veikia naktį, o Jums nereikia rūpintis baterijomis, elektros lizdais ir kištukais.  Tiesiog dieną pritvirtinkite prietaisą prie lango su vakuuminiais siurbtukais ir palikite įkrauti.

Prietaiso skleidžiama šviesa pritraukia vabzdžius, o elektros srovė sunaikina  SOLAR BUZZKILL veiksmingumo paslaptis – skleidžiama melsva šviesa, kuri privilioja vabzdžius.  Prisiartinę prie prietaiso vabzdžiai prasiskverbia pro plastikinio prietaiso dangtelio angas ir prisiliečia prie tinklelio, kuriuo teka elektros srovė. Ji greitai ir veiksmingai sunaikina vabzdžius.

Prietaisas yra kompaktiško dizaino ir su 4 vakuuminiais siurbtukais, taigi prietaisą patogu pasiimti su savimi ir pritvirtinti prie lygaus paviršiaus.

Leiskite SOLAR BUZKILL apsaugoti Jus ir visa Jūsų šeima nuo bjaurių vabzdžių. Jums nebeprireiks atgyvenusių lipnių musių gaudyklių, vaikytis vabzdžius po namus su musiamušiu ir deginti neveiksmingas žvakes. Retas kuris nori teršti namų orą kenksmingais purškikliais, ypač jeigu namuose yra mažų vaikų ar augintinių. Tad leiskite SOLAR BUZZKILL pasirūpinti šiuo nemaloniu darbu!

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

1 anksčiau žiūrėtas produktas: