Tinklelis nuo vabzdžių langams

3,59 €

Musės, uodai, vorai ir kiti vabzdžiai sukelia daugybę ligų, trugdo miegoti, gelia bei užkrečia maistą. Naudodami įvairias vabzdžių naikinimo priemones kenkiate savo sveikatai - įkvepiate nuodingas medžiagas. Tuo tarpu tinklelis yra skaidrus, baltas ir plonas - nepastebimas ant lango, todėl vabzdžiams į jūsų namus nebebus galimybės patekti!

Daugiau informacijos


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!


Šiltuoju metu laiku, su atbudusia gamta grįžta ir nelaukiami draugai - vabzdžiai. Negalite užmigti nuo uodų gėlimo ir zvimbimo, pietaudami nuolat vaikote muses nuo maisto? Turite uždengti vaiko lovytę, kad jo nepažadintų įkyrios įnamės? Išeitis yra - saugi aplinkai ir vaikams, be jokių kenksmingų medžiagų, lengvai pritvirtinama ir maksimaliai veiksminga priemonė - tinklelis nuo vabzdžių. Jis plonas ir skaidrus, tačiau nesuteikiantis galimybės vabzdžiams patekti į Jūsų buitį. Nuo šiol būsite saugūs ir ramūs!

 

Privalumai: 

Itin plonas,  spalvos; geltoma, rožnė, oranžinė.

Lengvai pritvirtinamas: tereikia prie lango pritvirtinti rinkinyje esančią dvipusę lipnią juostelę ir pritvirtinti tinklelį. Užtenka priklijuoti tik šonines puses - tinklelis įsitempia ir nenukrenta.

Universalaus dydžio, todėl galėsite nukirpti pagal savo lango išmatavimus;

Išmatavimai: 150x150 cm;

Galima nuklijuoti ir plauti;

Klijuojamas vidinėje lango pusėje.

 

Rinkinyje: 

Tinklelis x1 vnt;

Dvipusė lipni juostelė x1 vnt.

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

1 anksčiau žiūrėtas produktas: