Avies vilnos liemens diržas NEBAT Peržiūrėti didesnį

Avies vilnos liemens diržas NEBAT

3,90 €

Kamuoja nugaros skausmai? Dažnai patiriate didelį fizinį krūvį? Jums gali padėti gydomųjų savybių turintis avies vilnos diržas!

Daugiau informacijos


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!


Mielieji, žiemos speigas bus nebaisus, jei atkreipsite dėmesį į rūpestingą pasiūlymą — įsigykite tamprų natūralios avies vilnos liemens diržą, pasižymintį šildomuoju ir skausmą malšinančiu poveikiu už neįtikėtinai gerą kainą.

Baltuose pataluose skęstanti žiema jau pratina visus prie kaskart vis labiau spaudžiančio šaltuko... Todėl siūlome nedelsti ir tinkamai pasiruošti šalčiams, o geriausias pasirinkimas tam — natūralios vilnos liemens diržas kuris apsaugos ne tik nuo šalčių, bet ir malšins nemalonius nugaros, strėnų skausmus.

Taigi, jei kamuoja nugaros skausmai, sunku išsitiesti, o įsismaginus šaltiems orams atsinaujino lėtinės nugaros, kepenų ar inkstų ligos, šiandien siūlome lengvą būdą atsikratyti šių negalavimų — įsigykite tamprų natūralios vilnos liemens diržą, pasižymintį šildomuoju ir skausmą malšinančiu poveikiu. Juk prasidėjusi žiema verčia kasdien raustis spintoje ir ieškoti kažko šilto, patogaus ir minkšto, tačiau ne per storo...

Teigiama, kad vilnos poveikis panašus į akupunktūrą, ji pasižymi skausmą slopinančiomis, uždegimą mažinančiomis bei organizmą stiprinančiomis savybėmis. Daugybė tyrimų ir stebėjimų neginčijamai patvirtina, jog vilna pasižymi savybėmis, galinčiomis daryti teigiamą poveikį žmogaus sveikatai. Jau daug metų ji sėkmingai naudojama gydomosios reabilitacijos srityje, taip pat profilaktikos tikslais.

Avies vilnos liemens diržas vertas Jūsų dėmesio, nes:

  • pasižymi šildomuoju ir skausmą malšinančiu poveikiu;
  • ramina neuralginius skausmus;
  • malšina radikulito ir sąnarių skausmus;
  • skatina kraujo apytaką;
  • ne tik slopina skausmą, bet ir šildo.
  • vilna plona, todėl nesimatys po drabužiais;

Vilna yra natūralus pluoštas, žmogaus naudojamas jau tūkstančius metų įvairiems tikslams, tarp jų ir drabužių bei avalynės gamybai. Ji apsaugo nuo bakterijų, neutralizuoja kvapus, iš kitų pluoštų išsiskiria puikiomis savybėmis: gerina kraujotaką taip šildydama kūną, tuo pačiu atlieka mikromasažą.

 Originali NEBAT® produkcija

Liemens diržas tiks tiek vyrams, tiek moterims — tamprus liemens diržas yra universalus (kilmės šalis — Turkija).

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

1 anksčiau žiūrėtas produktas: