Sumažinta kaina! Instant vandens šildytuvas HORIZONTAL lanksčiu čiaupu Peržiūrėti didesnį

Instant vandens šildytuvas HORIZONTAL lanksčiu čiaupu

44,00 €

-20,00 €

64,00 €


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!


Išskirtinio dizaino INSTANT HORIZONTAL vandens šildytuvas sukurtas visaverčiam Jūsų patogumui. Pakanka atsukti čiaupą ir pro jį tekanti vandens srovė iškart pradeda šilti, o tiksli vandens temperatūra rodoma aiškiame šviečiančiame ekrane korpuso priekyje. Didžiausias privalumas tas, kad šiltu vandeniu galėsite apsirūpinti be jokio boilerio ar centrinės šildymo sistemos. Vanduo yra šildomas korpuse esančios kaitinimo spiralės, todėl jam nereikia tekėti vamzdžiais, neprarandama vandens ir šilumos. Dabar naujasis modelis tvirtinamas prie sienos, o jo čiaupas yra lankstus.

Tiesiog prijunkite šildytuvą prie vandens tiekimo, įjunkite į elektros lizdą ir pro čiaupą pradės tekėti karštas vanduo!

Privalumai:

Vanduo pradedamas šildyti pasukus rankenėlę į kairę (link „Hot“). Įsižiebusi raudona šviesa reiškia, kad kaitinimo spiralė veikia ir šildo vandenįSu ekranu, rodančiu vandens temperatūrą. Nereikalingas boileris ar centrinė šildymo sistema. Reguliuojamas vandens srovės stiprumasElegantiškas virtuvės ar vonios akcentas. Paprastas naudoti prietaisas. Su standartine šildymo spiraleAtstoja yprastą boilerį. Be to, šildytuvo čiaupas yra lankstus, tad galite patogiai reguliuoti jo kryptį ir aukštį.

Techniniai duomenys:

Įtampa, dažnis: 220–240 V~, 50 H

Galia: 3 kW.

Slėgis: 0,4–6 bar / 0,04–0,6 MPa.

Plotis (korpuso) – 15 cm.

Vandens srovė: 0,7–3,5 l/min.

Drėgmės nepralaidumas: IPX4.

Elektros linijos laido skersmuo: >= 1,5 mm².

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

1 anksčiau žiūrėtas produktas: