Pripučiamas vaikštantis šuniukas Peržiūrėti didesnį

Pripučiamas vaikštantis tigras

3,99 €


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!


Tikra SENSACIJA ! Užsienio šalyse labai pamėgti ir pagaliau Lietuvoje atsiradę vaikščiojantys pripučiami gyvūnėliai!

Balionas ir gyvūnėlis - tai du labiausiai mėgstami bei trokštami dalykai beveik kiekvieno žmogaus vaikystėje. Turbūt neatsirastų toks vaikutis, kuris nemėgtų balionų arba nenorėtų auginti ir vedžioti augintinio! 

Pripučiamas vaikščiojantis gyvūnėlis bent minimaliai išpildo dažno vaiko svajonę!

Gyvūnėlių pasirinkimas yra labai platus, kiekvienas atras sau patinkantį. Turimi gyvūnėliai: zebras, dinozauras, tigras, antytė, gaidys bei penki skirtingų spalvų šuniukai.

Pripučiami gyvūnėliai puikiai tiks norint nustebinti ir pradžiuginti savo vaikutį per jo gimtadienį, kuomet į pagalbą tam galima pasitelkti visą "armiją" skirtingų gyvūnėlių ir suteikti savo atžalai daug džiaugsmo.

Ne vienas iš tėvų yra išgirdęs iš savo vaiko, jog jis nori augintinio, tačiau dažnai tėvams atrodo, kad vaikas dar nėra subrendęs tokiai atsakomybei. Tokiu atveju, šis pripučiamas gyvūnėlis taip pat labai puikiai ir efektyviai pasitarnaus! 

Gyvūnėliai parduodami nepripūsti. Užsisakę gautumėte patį balioną ir virvutę, o prisipūsti galėsite bet kurioje vietoje, kur prekiaujama helio balionais. Balionėlis pildomas helio dujomis, todėl nuvykus į tam tikra parduotuvę jį prisipūsti, vertėtų paminėti, jog norite, kad gyvūnėlis ne sklandytų aukštai ore, o šokčiotų palei žemę. Į tokį Jūsų poreikį tikrai visur bus atsižvelgta.

Pradžiuginkite savo mažuosius!

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

1 anksčiau žiūrėtas produktas: