Sumažinta kaina! Aukšto slėgio purkštuvas WATER ZOOM Peržiūrėti didesnį

Aukšto slėgio purkštuvas WATER ZOOM

20,00 €

-50%

39,99 €

Paverskite savo vandens žarną ypač aukšto slėgio plovimo įrankiu!Greitai ir paprastai prijungę prie savo vandens žarnos ypač aukšto slėgio purkštuvą WATER ZOOM, viską nuplausite tobulai! 


Daugiau informacijos


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!


Dvi purškimo galimybės – reaktyvinis vandens srautas arba išsklaidytas, koncentruotas purškimas! Šį purkštuvą greitai ir paprastai prijungsite prie bet kokio tipo vandens žarnos! Prijungsite paprastą savo kiemo ar sodo žarną, ir galėsite plauti net ypač aukštu slėgiu: jokių papildomų priemonių! Reguliuokite purškimo intensyvumą ir būdą! Galėsite plauti ir valyti intensyviai arba švelniai ir sklandžiai! Idealiai nupurkšite ir nuplausite purvą nuo namo sienų, langų, išplausite baseiną, vandens srove nuvalysite šaligatvį, automobilius – bet ką! DĖMESIO! Galėsite įsigyti ir WATER ZOOM rinkinį su puikiais priedais – ŠEPEČIU IR PLOVIKLIO DOZATORIUMI! Dar greičiau ir lengviau atsikratysite prikibusių nešvarumų, purvo ir dulkių! Nuo šiol plaukite intensyviai ir rezultatyviai!

Aukšto slėgio purkštuvas WATER ZOOM: pasirinkite purškimo intensyvumą, ir stebėkite, kaip akimirksniu dingsta purvas!

  • Greitai ir paprastai prijungsite prie savo vandens žarnos: ypač aukšto slėgio purkštuvas WATER ZOOM viską nuplaus tobulai!
  • Dvi purškimo galimybės: reaktyvinis (ypač intensyvus) vandens srautas arba išsklaidytas, koncentruotas purškimas!
  • Prijungsite paprastą savo kiemo ar sodo žarną: jokių papildomų priemonių – plausite ir valysite iškart! Galėsite plauti ir valyti intensyviai arba švelniai ir sklandžiai: idealiai nupurkšite purvą nuo namo sienų, langų, išplausite baseiną, vandens srove nuvalysite šaligatvį, automobilius!
  • Galėsite įsigyti ir WATER ZOOM rinkinį su puikiais priedais– šepečiu ir ploviklio dozatoriumi!
  • Šepetys ir ploviklio ar šampūno dozatorius: kad dar greičiau ir lengviau atsikratytumėte prikibusių nešvarumų, purvo ir dulkių!

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

1 anksčiau žiūrėtas produktas: