Dynamic W Health Hoop 2,3kg

29,99 €

Dynamic Health Hoop W 2.3 kg lanką sudaro 8 plastikinės dalys, sujungiamos “one tought”. Lankas yra lengvai surenkamas ir išardomas. Lanko svoris – 2,3 kg. Skersmuo – 108 cm.

Daugiau informacijos


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!


Dynamic Health Hoop W 2,3 kgLanką sudaro 8 plastikinės dalys, sungiamos vienu paspaudimu. Lankas yra lengvai surenkamas ir išardomas. Lanko svoris – 2,3 kg. Skersmuo – 108 cm. Lankas Dynamic Health Hoop W turi 72 silikoninius masažinius elementus su įterptais magnetais, išdėstytais zigzago forma.
Dynamic Health Hoop W turi unikalią padidintą oro erdvę kiekviename masažiniame elemente, kas leidžia daryti pratimus be skausmo.
Aktyvių pratimų metu jūs busite žvalūs, geros nuotaikos, kaip po pasivaikšiojimo gryname ore. Built-in magnetai kiekviename masažiniame elemente sudaro magnetinį lauką, kuris pratimus padaro dar efektyvesniais, didindamas veiksmingumą. Subalansuoto svorio dėka, sukimo metu Dynamic Health Hoop W nenuslys žemyn.
Masažinis lankas Dynamic Health Hoop W – veiksmingas svoriui mažinti. Sukant gimnastikos lanką masažo poveikis, aktyvina pilvo, nugaros ir šlaunų raumenis. Pratimai padės Jums greitai ir lengvai atsikratyti kūno riebalų pertekliaus, padidins ir sustiprins raumenų tonusą.
Dynamic Health Hoop W padeda skaidyti riebalus aplink juosmenį, sustiprina raumenis ir padidina kraujo apytaką, palaiko jūsų figuros grožį ir grakštumą.


DOVANA :

  • DVD CD SU Pratimais
  • Waist trimmer diržas

Efektyvus lanko naudojimas:

Jei Jūs tik pradedate pratimus su masažiniu lanku, abiem rankomis pasukite lanką aplink  juosmenį. Paeiliui sukite lanką pagal laikrodžio rodyklę ir prieš ją. Nepriklausomai nuo sukimosi krypties, galite padidinti apkrovą juosmeniui, judinant klubus į priekį ir atgal, o ne į šonus, kaip įprastai. Dėl veiksmingesnio rezultato, pabandykite įjunkite muziką ir šokite, sukant lanką. Taip panaudosite skirtingas raumenų grupes.
Treniruotėms skirdami 20-30 min per dieną pasieksite norimų rezultatų: numesite nereikalingus kilogramus, sustiprinsite pilvo presą, padailinsite užpakaliuka ir sustiprinsite imunitetą.

 

Kaip surinkti lanką?

Norėdami surinkti lanką, paspauskite mygtuką ir sujunkite spalvotas detales. Išrinkti – paspauskite mygtuką ir pašalinkite elementą.

Įspėjimai!

Kai pirmą kartą naudosite lanką gali likti paraudimas ir niežėjimas ties juosmeniu. Siekiant  išvengti nepatogumų, dėvėkite diržą arba storesnį megztinį, ir palaipsniui didinkite krūvį. Būkite atidūs pratimų metu, kad neužgautumėte kitų žmonių arba daiktų. Lanką nerekomenduojama naudoti nėščioms moterims, pagyvenusiems žmonėms ir žmonėms su stuburo ir pilvo traumomis. Laikykites instrukcijos. Nenaudokite lanko kitiems tikslams. Stenkitės vengti sunkių apkrovų, jei manote, kad nugara dar per silpna. Nerti, megzti gaminiai gali būti deformuoti fizinio krūvio metu, del to patariame naudoti diržą, arba specialius drabužius.

GARANTIJA: 3 METAI !!!

    Medžiaga: PE, PS, ABS, PVC, PP, Magnetas, plienas

 

   Pagaminta Korėjoje


 

 

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

1 anksčiau žiūrėtas produktas: