Jemimah Health Hoop 1,7kg

26,99 €

Jemimah Health Hoop 1,7 kg

Masažinį lanką Jemimah Health Hoop sudaro 8 plastikiniai elementai tarpusavyje susijungiantys vienu spustelėjimu. Lankas lengvai sudedamas ir išardomas. Lanko svoris – 1,7 kg. Skersmuo – 107 cm

Daugiau informacijos


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!


 

Jemimah Health Hoop 1,7 kg


Masažinį lanka Jemimah Health Hoop sudaro 8 plastikiniai elementai jungiantys “one tought“. Lankas lengvai sudedamas ir išardomas.
Lanko svoris – 1,7 kg. Skersmuo – 107 cm

Jo pranašumas tame, kad jis turi 96 silikoninius ir elastingus masažinius elementus su įmontuotais magnetais.
Be to lankas-treniruoklis Jemimah Health Hoop turi unikalią oro erdvę kiekviename savo masažiniame elemente, kuri leidžia jį naudoti be skausmo.
Masažiniai lankai Jemimah Health Hoop pasirūpina veiksmingu sėdmenų, nugaros, pilvo ir šlaunų raumenų masažu. Masažiniai lankų elementai Jemimah Health Hoop įtakos jūsų kūno raumenų ir akupunktūros taškus, taip kaip tai daro masažisto pirštai. Masažiniai lankai Jemimah Health Hoop padeda skaidyti riebalų perteklių aplink juosmenį, sustiprinti raumenis ir padidinti kraujo apytaką, palaikyti grožį ir grakštumą jūsų figūrai.
Subalansuoto svorio dėkaJemimah Health Hoop nenuslys žemyn nuo jūsų kūno.Kaip surinkti?

Norėdami surinkti lanką, paspauskite mygtuką ir švelniai sujunkite spalvotas detales. Išrinkti lanką – paspauskite mygtuką ir pašalinkite elementą.

Įspėjimai

Kai pirmą kartą nauduosite lanką gali likti paraudimas ir niežėjimas ties juosmeniu. Siekiant išvengti nepatogumų, dėvėkite diržą arba storesnį megztinį, ir palaipsniui didinkite krūvį.

Būkite atidūs pratimų metu, kad neužgauti kitų žmonių arba daiktų. Lanką nerekomenduojama naudoti nėščioms moterims, pagyvenusiems žmonėms ir žmonėms su stuburo ir pilvo traumomis. Laikykites instrukcijos.


Medžiaga: PE, PP, PVC,

Plieno magnetai

Pagaminta Korėjoje

DOVANA:

DVD su pratimais!

 

 

 

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

1 anksčiau žiūrėtas produktas: