Dynamic S Health Hoop 1,6kg

27,99 €

Masažinį lanką Dynamic Health Hoop S sudaro 8 plastikinės dalys tarpusavy sujungiamos “one tought”. Šie lankai yra lengvai surenkami ir išardomi. Lanko svoris – 1,6 kg. Skersmuo – 107 cm. Jo pranašumas tame, kad jis turi 48 silikoninius ir elastingus masažinius elementus su įmontuotais magnetais.

Daugiau informacijos


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!Masažinis lankas Dynamic Health Hoop S
sudarytas iš 8 plastikinių dalių, tarpusavyje susijungiančių vienu spustelėjimu. Lankas lengvai surenkamas ir išardomas. Lanko svoris – 1,6 kg. Skersmuo – 107 cm.

Jo pranašumas tame, kad jis turi 48 silikoninius ir elastingus masažinius elementus su įmontuotais magnetais. Be to, lankas-treniruoklis Dynamic Health Hoop S turi unikalią oro erdvę kiekviename savo masažiniame elemente, kuri leidžia jį naudoti be skausmo.

Masažinis lankas Dynamic Health Hoop S – veiksmingas svoriui mažinti. Sukant lanką, masažo dėka, tampa aktyvūs pilvo, nugaros, šlaunų ir sėdmenų raumenys. Su šiuo lanku jūs mėgausitės dinamiškomis treniruotėmis bei džiaugsitės greitu efektu dėka unikalaus oro sluoksnio kiekviename lanko elemente. Built-in magnetai kiekviename masažiniame lanko elemente suformuoja magnetinį lauką fizinio krūvio metu bei didina pratimų veiksmingumą.

Masažiniai elementai raumenis veikia kaip masažisto pirštai. Pratimai su lanku padės Jums greitai ir lengvai atsikratyti kūno riebalų pertekliaus, padidės ir sustiprės raumenų tonusas. Masažiniai Dynamic Health Hoop S lankai padeda skaidyti riebalų perteklių aplink juosmenį, sustiprinti raumenis ir padidinti kraujo apytaką, palaikyti grakštumą ir grožį Jūsų figūrai.

 Medžiaga:

PE, PS, ABS, PVC, PP,

Magnetas, Plienas

Kaip surinkti lanką?
Norėdami surinkti lanką, paspauskite mygtuką ir švelniai surinkite spalvotas detales. Išrinkti taip pat paprasta – paspaudžius mygtuką pašalinti elementą.

Lankas supakuotas dėžutėje, tinkamoje naudoti laip lagaminėlį transportuojant lanką!

Įspėjimai!

Kai pirmą kartą naudosite lanką gali likti paraudimas ir niežėjimas ties juosmeniu. Siekiant išvengti nepatogumų, dėvėkite diržą arba storesnį megztinį, ir palaipsniui didinkite krūvį. Būkite atidūs pratimų metu, kad neužgauti kitų žmonių arba daiktų. Lanką nerekomenduojama naudoti nėščioms moterims, pagyvenusiems žmonėms ir žmonėms su stuburo ir pilvo traumomis. Laikykites instrukcijos. Nenaudokite lanko kitiems tikslams. Stenkitės vengti sunkių apkrovų, jei manote, kad nugara dar per silpna. Nerti, megzti gaminiai gali būti deformuoti fizinio krūvio metu, del to patariame naudoti diržą, arba specialius drabužius.

 

GARANTIJA: 3 METAI !!!

Pagaminta Korėjoje

Dovana -  DVD SU Pratimais

 

 

 

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

1 anksčiau žiūrėtas produktas: