Magnetic II Health Hoop 1,2kg

21,50 €

Lieknėjimas taps tikru malonumu su masažiniu lanku Magnetic II Health Hoop 1,2 kg. Unikali lanko sandara leidžia prisitaikyti prie kūno formų ir padeda Jums efektyviai lieknėti. Rezultatus pajusite neįtikėtinai greitai!

 

Daugiau informacijos


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!


Magnetic II Health Hoop 1,2 kg


Masažinį lanką
Magnetic II Health Hoop 1,2 kg sudaro 8 plastikiniai elementai susijungiantys vienu spustelėjimu. Lankas lengvai surenkamas ir išardomas. Lanko svoris – 1,2 kg. Skersmuo – 107 cm.

Jo pranašumas tame, kad jis turi 48 silikoninius ir elastingus masažinius elementus su įmontuotais magnetais. Be to lankas - treniruoklis Magnetic Health Hoop turi unikalią oro erdvę kiekviename savo masažiniame elemente, kuri leidžia jį naudoti be skausmo. Masažiniai lanko elementai įtakoja Jūsų kūno raumenis ir biologiškai aktyvius taškus, lygiai taip pat, kaip masažisto pirštai.

Masažiniai Magnetic Health Hoop lankai padeda skaidyti riebalų perteklių aplink juosmenį, sustiprinti raumenis ir padidinti kraujo apytaką, palaikyti grakštumą ir grožį jūsų figūrai. Subalansuoto svorio dėka Magnetic Health Hoop lankas nenuslys žemyn jį sukant.

Kaip jis susideda? Kaip surinkti?
Norėdami surinkti lanką, paspauskite mygtuką ir švelniai sujunkite spalvotas detales. Išrinkti lanką – paspauskite mygtuką ir pašalinkite elementą.

 

Įspėjimai:
Kai pirmą kartą naudosite lanką gali likti paraudimas ir niežėjimas ties juosmeniu. Siekiant išvengti nepatogumų, dėvėkite diržą arba storesnį megztinį, ir didinkite krūvį palaipsniui. Būkite atidūs pratimų metu, kad neužgauti kitų žmonių arba daiktų. Lanką nerekomenduojama naudoti nėščioms moterims, pagyvenusiems žmonėms ir žmonėms su stuburo ir pilvo traumomis. Laikykites instrukcijos.

 

  Garantija 3 metai!               Medžiaga: PE, PVC, PP              Magnetas, plienas             Pagaminta Korėjoje

                                                    

Rinkinyje:

  • Masažinis lankas Magnetic II Health Hoop
  • Dovana -  DVD SU Pratimais!

 

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

1 anksčiau žiūrėtas produktas: