New Body Health Hoop 1,1kg

15,99 €

Masažinį lanką New Body Health Hoop 1,1 kg sudaro 8 plastikiniai elementai, tarpusavyje susijungiantys vienu paspaudimu. Masažinis lankas New Body Health Hoop yra lengvai surenkamas ir išardomas. Lanko svoris – 1,1 kg. Skersmuo – 107 cm. Šio lanko privalumas tame, kad jis turi 72 plastikinius masažinius elementus.

Daugiau informacijos


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!


Lankas New Body Health Hoop 1,1 kg


Masažinį lanką New Body Health Hoop sudaro 8 plastikiniai elementai, susijungiantys vienu spustelėjimu.

Masažinis lankas New Body Health Hoop yra lengvai surenkamas ir išardomas. Lanko svoris – 1,1 kg. Skersmuo – 107 cm. Šio lanko privalumas tame, kad jis turi 72 plastikinius masažinius elementus.

Lanko masažiniai elementai veikia jūsų kūno raumenis, kaip masažisto pirštai. New Body Health Hoop lankas padeda skaidyti riebalų perteklių aplink juosmenį, sustiprinti raumenis ir pagerinti kraujo apytaką, palaikyti savo figūros grožį. Subalansuotas lanko svoris leidžia treniruotis ilgą laiką. Lanką sudaro 8 elementai. Jūs galite pritaikyti juos savo figūrai, naudojant visus 8, ar tik 7. Tai leidžia jį naudoti suaugusiems ir vaikams.


 


Kaip jis susideda?

Norėdami surinkti lanką, paspauskite mygtuką ir švelniai sujunkite spalvotas detales. Išardyti lanką – paspauskite mygtuką ir pašalinkite elementą.

Įspėjimai: Kai pirmą kartą naudosite lanką gali likti paraudimas ir niežėjimas ties juosmeniu. Siekiant išvengti nepatogumų, dėvėkite diržą arba storesnį megztinį, ir palaipsniui didinkite krūvį. Būkite atidūs pratimų metu, neužgaukite lanku kito žmogaus ar daiktų. Lanką nerekomenduojama naudoti nėščioms moterims, pagyvenusiems žmonėms ir žmonėms su stuburo ar pilvo traumomis. Laikykites instrukcijos. Stenkitės vengti sunkaus krūvio, jei jaučiate diskomfortą. Nenaudokite lanko kitiems tikslams nei nurodyta instrukcijoje. Nerti, megzti gaminiai gali deformuotis, fizinio krūvio metu naudokite specialius drabužius ar diržą.

Medžiaga: PE, PP

Pagaminta: Korėjoje.

DOVANA :  

1. DVD CD SU Pratimais !

 

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

1 anksčiau žiūrėtas produktas: