Eglės šakaliukai 300 LED girlianda

16,38 €

-30%

23,40 €

Girlianda yra viena svarbiausių žiemos švenčių dekoracijų. Ji padeda sukurti Jūsų namuose šventišką nuotaiką ir magišką atmosferą. Net nepajusite, kuomet ir į Jūsų namus atkeliaus ilgai lauktos, gražiausius jausmus pažadinančios ir ypatingą nuotaiką dovanojančios Kalėdos. Paruoškite savo namus jaukiam švenčių sutikimui bei nuotaikingai kasdienybei.

Daugiau informacijos


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!


Girliandos, imituojančios eglės šakaliukus panaudojimas – vienas iš būdų nuostabiai papuošti savo namus. Girlianda sudaryta iš mažų LED lempučių. Tai daro ją inovatyvia. Mažos LED lemputės pasižymi kokybiškumu ir saugo ne tik Jūsų aplinką, bet taip pat ir taupo elektros energiją Jūsų namuose. Tai yra naujoviškas girliandos modelis, kadangi mažos LED lemputės suteikia ryškesnę šviesą nei įprastinės.

 

Dar viena nauja girliandos dizaino ypatybė – eglės šakaliukų imitacija. Pailgas šakaliukas su maža LED lempute suteikia spindinčių eglės šakų vaizdą. Yra daugybė būdų, kaip galima panaudoti šią girliandą. Vienas iš pavyzdžių tai pritvirtinti ją aplink durų staktą. Atrodys tarsi durys būtų nupuoštos eglių šakelėmis.

 

Techniniai duomenys:

 

LED lempučių kiekis: 300

8 mirksėjimo rėžimai.

Ilgis 4 metrai.

Spalvos: MIX; šiltai balta; mėlyna; balta.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

1 anksčiau žiūrėtas produktas: