Interaktyvus treniruočių ir žaidimų kilimėlis V1

im-000585

46,05 €

3 - 5 d.d.


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!


Ar norite turėti namuose fitneso kilimėlį, bėgimo takelį, boulingą ir mini sporto salę? Jei taip - tada šis interaktyvus treniruočių ir žaidimų kilimėlis yra skirtas būtent Jums.

Be treniruočių pratimų šis interaktyvus kilimėlis taip pat pasiūlys ir daugiau pramogų, tokių kaip įvairūs interaktyvūs sporto žaidimai - nuo krepšinio iki boulingo.

Kilimėliui nereikia papildomos konsolės ar kompiuterio - jis jungiasi tiesiai prie televizoriaus, kur vaizdas rodomas HD kokybe (32 bit).

Šio aktyvaus kilimėlio matmenys yra 170 x 60 cm. Jis yra padalintas į trisdešimt sektorių, kuriuose įrengti jutikliai, kurie fiksuoja žmogaus judesius. Todėl programa gali priderinti ritmą ir greitį, priklausomai nuo to, ką norime pasiekti - numesti svorio, padailinti figūrą, atlikti aerobikos pratimus ir kt.

Su šiuo interaktyviu fitneso ir kitų pratimų kilimėliu Jūs galėsite:

  • Šokti šokius: dalyvaukite linksmame šokių siautulyje. Pasirinkite vieną iš siūlomų dainų ir tobulinkite judrumą, orientaciją ir reakcijos greitį.
  • Užsiimti atletika: Pakilkite nuo sofos ir pradėkite virtualią dešimtkovę. Sumuškite rekordus ir laimėkite prizines vietas.
  • Bėgti: Pasirinkite tinkamą atstumą ir pagerinkite medžiagų apykaitą bei sudeginkite kuo daugiau kalorijų.
  • Užsiimti fitnesu: Galėsite pasirinkti vieną iš siūlomų fitneso programų nuo jogos iki aerobikos. Programa turi asmeninį trenerį, kuris padės Jums atlikti pratimus. Galėsite atlikti juos bet kokia tvarka arba naudoti paruoštas programas.
  • Žaisti žaidimus: Jūs taip pat rasite įvairiausių žaidimų, tokių kaip krepšinis, boulingas, pelių medžioklė, kelių lenktynės ir daugelis kitų.
     

1 anksčiau žiūrėtas produktas: