Sumažinta kaina! Laikysenos koreguoklis Power Magnetic Peržiūrėti didesnį

Laikysenos koreguoklis Power Magnetic

2,50 €

-50%

4,99 €

Dirbdami sėdimą darbą jaučiame nugaros skausmą, pavargsta kaklo raumenys, rankos. Visa tai dėl netaisyklingos laikysenos, sukeliančios maudimą bei diskomforto jausmą. Tam, kad palaipsniui priprastumėte sėdėti tiesia nugara - pristatome magnetinį nugaros korektorių, padedantį ne tik išlaikyti tiesią nugarą, bet ir magnetų dėka, sumažinantį skausmus bei atpalaiduojantį raumenis.

Daugiau informacijos


Užsisakykite telefonu:
+370 65596911
7 dienas per savaitę (Nuo 9:00 iki 19.00)
Pinigų grąžinimo garantija
Jeigu mūsų prekė Jums netiks arba nepatiks, grąžinsime visus pinigus!
Kokybės garantija
Visoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija!


Skauda nugarą, daug sėdite, susikūprinate? Jums reikia laikysenos koreguoklio! Rekomenduojame laikysenos koreguoklį Power Magnetic, kuris ne tik koreguoja Jūsų laikyseną, bet ir padeda išvengti nugaros skausmų. Nepastebimai dėvimas po drabužiais šis prietaisas pakeis Jūsų gyvenimą. Laikysenos koreguoklis švelniai ištiesina pečius, padeda taisyklingai laikyti kaklą ir galvą.

 

Privalumai: 

Laikysenos koreguoklį patogu nešioti po drabužiais - petnešėlės netrina, o nugara palaipsniui pripranta prie taisyklingos laikysenos.

Koreguoklis pagamintas su magnetais, jau nuo seno pasižyminčiais teigiamomis savybėmis: malšina skausmą, stresą, raumenų įtampą. 6 magnetai išdėstyti nugaros srityje, 6 - juosmens, todėl koreguoklis įtakoja visos nugaros raumenis.

Laikysenos koreguoklį lengva nešioti, Jūs nejausite jokio diskomforto. Patogus koreguoklio dizainas leidžia nešioti jį po drabužiais - nei Jūs, nei aplinkiniai to net nepastebėsit!

Rinkinyje: 

Taisyklingos laikysenos koreguoklis Pover magnetic. 

Universalus, tinkamas 77-122 cm liemeniui.

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

1 anksčiau žiūrėtas produktas: